Bo w naszej szkole jest cudowna aura…

7 marca 2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty.
Na przybywających czekało wiele atrakcji. Na początek nasi goście obejrzeli krótkie przedstawienie na podstawie „Legendy o stópce Królowej Jadwigi”. Następnie najmłodsi udali się do poszczególnych sal, by wziąć udział w grach i zabawach językowych, zajęciach sportowych oraz plastyczno – muzycznych. Wiele radości dostarczyła dzieciom wystawa zwierząt. Rodzice i przyszli uczniowie mieli także możliwość obejrzenia multimedialnej e-książki prezentującej życie naszej szkoły oraz uczestniczyli w premierze  teledysku pt. „Moja szkoła” przedstawiającego uczniów i nauczycieli przemieszczających się po pomieszczeniach i po podwórku szkoły.
Dla ścisłych umysłów przygotowano łamigłówki matematyczne czy kodowanie na dywanie, niektórzy mogli przenieść się do świata eksperymentów chemicznych i zobaczyć, czym jest laboratorium przyszłości. Rodzice mieli okazję do rozmowy i konsultacji ze specjalistami: pedagogiem, psychologiem a także neurologopedą. Odwiedzający chętnie korzystali z fotobudki, robili pamiątkowe zdjęcia z patronką naszej szkoły oraz wstępowali do Kawiarenki SP2 na słodki poczęstunek.
Miłym gościom dziękujemy za przybycie. Do zobaczenia 1 września!