Serce-sercu

Akcja „Serce-sercu” w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Sączu.
Bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się w tegoroczną świąteczną akcję charytatywną „Serce Sercu” prowadzoną w naszej szkole przez Samorząd Uczniowski i za każdy dar, który przynieśliście.
Zbiórka w naszej szkole trwała od 6-20 grudnia 2023 r. Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy wiele różnorodnych produktów żywnościowych. Wszystkie podarunki przekazaliśmy na ręce dyrektora biura Fundacji Sądeckiej Pana Przemysława Bawołka. Zostaną z nich zrobione paczki, które jeszcze przed świętami będą dostarczone do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Dla wielu z nich Święta Bożego Narodzenia będą radośniejsze dzięki Wam.
Akcja jest prowadzona już od 1995 r. na terenie subregionu sądeckiego przez Fundację Sądecką. W tym roku powróciła po czterech latach przerwy spowodowanej pandemią.
Pamiętajcie! Dobro zawsze wraca!