Festiwal – eliminacje

Informacje dotyczące Festiwalu Talentów Jadwigi, który odbędzie się 08.06. 2022 r. w Parku Strzeleckim.
Organizatorom zależy na tym, by planowana impreza była barwna, radosna, naturalna i dziecięca w swej spontaniczności.

Pierwszy etap obejmie eliminacje.

Regulamin:
1. Uczniowie mogą zgłosić swoją prezentację w czterech kategoriach – śpiew, taniec, gra na instrumencie ( muzyka rozrywkowa ), kabaret lub
zabawna scenka teatralna.
2. Max. czas prezentacji – 3 minuty.
3. Preferowane są piosenki śpiewane po polsku, nie wykluczamy jednak utworów po angielsku. Utwory powinny być rytmiczne, łatwo
wpadające w ucho, dostosowane do wieku uczestników, niosące pozytywne treści i dobrą energię.
4. Dzieci nagrywają swoją prezentację jako film w formacie mp4.
5. Nagranie wysyłają na adres : agnieszka.czelusniak@sp2ns.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.04. 2022r.
6. Po tym terminie nastąpi kwalifikowanie do festiwalu.
7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do skrócenia prezentacji.

Pod koniec kwietnia zostanie ogłoszona lista zakwalifikowanych i rozpoczną się próby.
Informacje dotyczące eliminacji ukażą się na stronie szkoły i na szkolnych tablicach ogłoszeniowych.
Najważniejsza zawsze jest jednak wiadomość od wychowawcy, więc bardzo proszę o przekazanie tych informacji właśnie w taki bezpośredni sposób. Warto by również ze swoją klasą przemyśleć spokojnie kwestię stroju – skoro ma być radośnie i kolorowo – niech taki będzie także strój. Można pobawić się w rozmaite stylizacje, które dobrze wpiszą się w scenerię parku, lasu, łąki..

Wszelkich informacji chętnie udzielą organizatorzy (p. Grażyna Wojnar – Milan, p. Renata Sowa, p. Małgorzata Boruch -Woźniak, p. Agnieszka Czeluśniak, p. Marek Lebdowicz, p. Piotr Zalewski)