Jesteśmy kreatywni!

W ramach Akademii Twórczego Myślenia uczniowie klasy 1a odkrywają talenty, rozwijają zainteresowania, pasje i twórcze myślenie. Zajęcia dają dzieciom wiele radości i pokazują, że każdy ma coś szczególnego w sobie co daje radość i motywację do odkrywania siebie i otaczającego świata. Wśród eksperymentów, doświadczeń, obserwacji, spotkań z ciekawymi ludźmi, zajęć z historii i przyrody są takie- ulubione- które szczególnie uruchamiają dziecięcą wyobraźnię. Na zajęciach on-line dzieci wykonały domowe teatrzyki. Własnoręcznie wykonane lalki, kukiełki, pacynki zagrały dla klasowej publiczności wesołe przedstawienie. Ich domki wzbudziły podziw wśród uczniów a odegrane role odkryły kolejny talent małych aktorów. Jesienne, długie wieczory to czas, który warto spędzić ciekawe przy tym ucząc się i bawiąc. Kolejna niespodzianka z naszych zajęć już wkrótce! Kreatywnym nigdy nie brakuje pomysłów!
Autor programu Akademia Twórczego Myślenia
Beata Szczypuła