Z wizytą w GADZIARNI

W ramach zajęć Akademii Twórczego Myślenia uczniowie klasy IIIb wraz z wychowawcą odwiedzili GADZIARNIĘ miejsce tajemnicze i niezwykłe, w którym można spotkać zwierzęta z różnych zakątków świata. Różnobarwne węże, skoczne jaszczurki, leniwe gekony, jadowite pająki, kolorowe rybki, zielone świerszcze, zwinne pasikoniki, towarzyskie żółwie i inne zwierzęta ciekawie przyglądały się dzieciom zza szyb terrariów. Interesującą, tematyczną prelekcję zakończył pokaz wybranych zwierząt- dzieci mogły zobaczyć je z bliska i nawet pogłaskać! Spotkanie było dla wielu uczniów inspiracją do rozwijania zainteresowań egzotycznymi zwierzętami. Bo właśnie o to chodzi, by znaleźć to coś wyjątkowego dla siebie, co pozwoli cieszyć się każdym dniem, zmotywuje do odkrywania rzeczy nowych, realizowania pasji i spełniania marzeń.
Aby znaleźć trzeba szukać….

wychowawca IIIb
Beata Szczypuła