Dziękujemy za Wasze wielkie serca i wsparcie naszej charytatywnej inicjatywy. Samorząd Uczniowski SP2
Dziękujemy za Wasze wielkie serca i wsparcie naszej charytatywnej inicjatywy. Samorząd Uczniowski SP2
W dniach 30-31 marca 2026r. odbył się w naszej szkole kiermasz wielkanocny, którego celem była zbiórka funduszy dla chorego Kubusia.
Uczennice-Zuzanna Piętka z klasy 3b i Matylda Repetowska z klasy 1c stanęły na podium podczas XXIX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego, który
Uczniowie klas pierwszych wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Muszyny, gdzie odwiedzili Park Małego Odkrywcy. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji!
Informujemy, że w dniach 30 i 31 marca 2026r. w godz. 8.00-13.00 w naszej szkole odbędzie się
Z soboty na niedzielę w Gorlicach odbył się Maraton Pływacki pod patronatem Otylii Jędrzejczak – OTYLIADA 2026. Lilianna Mordarska z
Uczniowie klasy 6a wzięli udział w wyjątkowych warsztatach poświęconych emocjom – tematowi, który dotyczy każdego z nas. Podczas spotkania
Dzień bez plecaka to popularna w polskich szkołach akcja, w której uczniowie przychodzą na lekcje bez tradycyjnych tornistrów, przynosząc przybory
11 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Bezpieczna droga” dla klas 1-3. Podczas spotkania Dyrekcja szkoły
Dzień Otwarty upłynął w radosnej i pełnej atrakcji atmosferze. Na odwiedzających czekało wiele ciekawych aktywności m.in. spotkanie ze zwierzętami, różnorodne