Uczniowie klasy 3b wzięli udział w wyjątkowych przedświątecznych warsztatach cukierniczych w Zespole Szkół nr 1, podczas których pod okiem pani
Uczniowie klasy 3b wzięli udział w wyjątkowych przedświątecznych warsztatach cukierniczych w Zespole Szkół nr 1, podczas których pod okiem pani
5 i 6 grudnia 2025r. w Oświęcimiu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Dzieci i Młodzieży w pływaniu. Lilianna Mordarska
Uczniowie klasy 3b zrealizowali projekt edukacyjny Las”. Poznawali las i jego mieszkańców. Uczyli się rozpoznawać liście i owoce drzew. Przygotowali
Uczniowie klasy 6a wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych w Miasteczku Galicyjskim. Mega, super zabawa przy robieniu pierniczków, dekorowaniu ich lukrem.
Antonia Hajduk z klasy 1c zdobyła pierwsze miejsce w XXIII Ogólnopolskim Przeglądzie Plastycznym „ANIOŁ” Kolędnicy. GRATULUJEMY!
Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za okazaną dobroć, włączenie się w akcję niesienia pomocy potrzebującym. Dzięki Wam na ich twarzach pojawił
Zuzanna Piętka, uczennica klasy 3b zajęła II miejsce w XXVII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Utworów Adama Mickiewicza.
Podziękowanie za wielkie serce oraz wsparcie dla całej społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 za udział w zbiórce potrzebnych rzeczy
Z Zimowych Mistrzostw Małopolski, które odbyły się w Oświęcimiu w dniach 5-6 grudnia 2025 Zosia przywiozła 3 złote medale 🥇🥇🥇i
Uczniowie klas 1C i 3b uczestniczyli w fantastycznym przedstawieniu teatralnym pt. „Dziadek do orzechów” w wykonaniu grupy teatralnej CUDOKI-SZUROKI. Piękne