Z dumą informujemy o wspaniałym sukcesie reprezentantek naszej szkoły podczas XXVI Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”, organizowanego
Z dumą informujemy o wspaniałym sukcesie reprezentantek naszej szkoły podczas XXVI Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”, organizowanego
Uczniowie klas siódmych Antoni Dyrek oraz Jakub Migacz wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Mój Region Moja Duma, Moje Miasto
Uczniowie klasy 1 a przygotowali jasełka dla rodziców i dziadków z okazji Ich święta. Dzieci zaprezentowały wzruszające przedstawienie oraz zaśpiewały
Z okazji Dnia Babci i Dziadka klasa 1b przygotowała wyjątkowy program artystyczny, podczas którego uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje liczne
Uczniowie klasy 1C przygotowali dla Rodziców i Dziadków przedstawienie świąteczne. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.
Uczniowie klas 2a i 3a wzięli udział w wyjściu do teatru na spektakl musicalowy „Pinokio”. Przedstawienie zachwyciło młodych widzów barwną
ALE BAL! Tak bawiliśmy się na szkolnym balu przebierańców! W minioną środę i czwartek (14-15 stycznia) nasza szkoła zamieniła się
Finalistki Małopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym”: Julia Laszczyk – kl.7a i Julia Ogorzały – kl.6a. Gratulujemy
„Nie trzeba mieć wiele, by nieść dobro – wystarczy odrobina serca”. Dzięki włączeniu się w akcję sprzedaży Świątecznych Kartek Dobroczynnych, wysłaliśmy
Hej kolęda, kolęda … Przy wigilijnym stole spotkali sięuczniowie klasy 6a, aby wspólnie przeżywać radość z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.