SZKOLNI SPORTOWCY, WIELKIE EMOCJE 

29 maja odbył się długo wyczekiwany przez uczniów Dzień Sportu. To wydarzenie ma zachęcić do prowadzenia aktywnego trybu życia. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w rozmaitych konkurencjach. Rozgrywkom towarzyszyła cudowna, słoneczna pogoda – prawdziwy przedsmak wakacji…

Ten dzień sprawił wszystkim wiele radości i dostarczył sporej dawki sportowej adrenaliny.