Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24

Dnia 21 czerwca 2024 r. odbył się w naszej szkole apel kończący rok szkolny 2023/24.

W trakcie uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru młodszym uczniom i przekazanie władzy nowej królowej, którą została uczennica klasy 6a – Emilia Wójcik. Następnie Pani Dyrektor Elżbieta Kawik odczytała nazwiska uczniów i rodziców wpisanych do Złotej Księgi i zostały rozdane nagrody wyróżnionym uczniom. Uroczystość uświetnili uczniowie z klas 4a i 4b, którzy przygotowali rytmiczne wakacyjne piosenki. Potem czwartoklasiści podziękowali za wieloletnią pedagogiczną pracę w naszej szkole, odchodzącym w tym roku nauczycielom, Pani Annie Małek oraz księdzu Andrzejowi Bajorkowi. A na koniec Pani Dyrektor uroczyście zakończyła rok szkolny.

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!