Piękne i wzruszające wydarzenie

Za nami jubileuszowa gala, która zwieńczyła obchody 180 – lecia naszej szkoły. Salę Miejskiego Ośrodka Kultury wypełnili znakomici goście; w śród nich Prezydent Miasta Nowego Sącza -Ludomir Handze, przedstawiciele Rady Miasta, Samorządu Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty, Parafii św. Kazimierza, Rady Rodziców byli pracownicy SP2, nauczyciele i uczniowie.

Dyrektor szkoły – Elżbieta Kawik odebrała wyjątkowe wyróżnienia i listy gratulacyjne, między innymi Złoty Medal Polonia Minor – nagrodę przyznaną przez Samorząd Województwa Małopolskiego.

Na scenie pojawili się wspaniali artyści – absolwenci naszej szkoły: Natalia Szczypuła, Anna Szlagowska, Anna Ogorzały, Tomasz Bulzak i Piotr Gajdosz. Galę brawurowo poprowadził Jakub Bulzak – także absolwent „Dwójki”.