Jagofonia 2022

Wreszcie, po dwóch latach przerwy powrócił Festiwal Talentów Jadwigi w nowej odsłonie Jagofonia i w nowym miejscu. Dzięki uprzejmości PWSZ w Nowym Sączu mogliśmy prezentować naszych wspaniałych uczniów w auli – Krokus.

Jak zwykle talentów było wiele z każdej dziedziny: taniec, śpiew, gra na instrumencie. Wszyscy wykonawcy prezentowali się fantastycznie bo od wielu dni przygotowywali się do tego wydarzenia. Nie ma przegranych, każdy kto wystąpił na scenie jest wyróżniony a to nie lada wyczyn.  Zostały rozdane nagrody w formie pamiątkowego dyplomu i torby festiwalowej. Nie zabrakło drobnych upominków dla najlepszych z najlepszych (czyli kart podarunkowych do Empiku). I wreszcie On jedyny w swoim rodzaju Puchar Jagofonia 2022 wręczony Osobowości scenicznej w tym roku Martyna Kałyniuk z 6A.

Co by nie mówić (pisać) to Festiwal to najlepsza nagroda dla całej społeczności szkolnej na zakończenie bardzo ciężkiego roku szkolnego po czasie nauki zdalnej i pandemii.

Do zobaczenia za rok!!!