Turniej wiedzy o Patronce

Święto szkoły to nie tylko zabawa, ale i przez zabawę również można się wiele nauczyć. Dlatego uczniowie klas piątych i szóstych w drużynach 4 osobowych rozegrali Turniej Wiedzy o Patronce SP2. Grupy musiały się wykazać ogromną wiedzą o szczegółach z życia św. Królowej Jadwigi w bardzo precyzyjnie przygotowanych zadaniach przez specjalistę p. Monikę Oleniacz – nauczyciela historii. Poziom był bardzo wyrównany i należało zdobić dogrywkę co sprawiło mały problem pani Monice i goszczącej pani Dyrektor Elżbiecie Kawik również nauczyciel historii. Panie wymyślały pytania na bieżąco a uczniowie pięknie na nie odpowiadali. Dopiero po jakimś czasie udało się wyłonić zwycięzcę.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy.