ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA

Kolejna praca  uczniów klasy 2b    bierze udział  w Konkursie na Nagrodę Publiczności w  ogólnopolskim programie edukacyjnym ,, Być jak Ignacy’’

Spośród wszystkich nadesłanych prac w konkursie  o Nagrodę Publiczności, zostało wybranych 20 ,wśród nich jest również zdjęcie z pracy naszego Koła Naukowego.

Zdjęcie pojawiło się na profilu Być jak Ignacy w serwisie Facebook i przez 7 dni  bierze  udział w konkursie.

Głosowanie potrwa do 17 maja, do godziny 11:50.

Jedna reakcja to jeden głos.

Pięć szkół, które zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma nagrody!  Regulamin konkursu znajduje się na stronie programu.

W trakcie tego etapu uczniowie poznawali  jakie tajemnice skrywa kosmos i nasz Układ Słoneczny, a także  mieli okazję poznać Ewelinę Ryszawę, inżynier mechanik pracującą dla Europejskiej Agencji Kosmicznej!

Prosimy o oddanie głosu

Uczniowie klasy II b