,,Każda klasa ratuje jedno drzewo”

Szanowni Państwo, Rodzice,

zachęcamy do udziału w akcji organizowanej przez szkolne koło PCK.

,,Każda klasa ratuje jedno drzewo”

Propagujemy zdrowy tryb życia, dbamy o środowisko naturalne, nie jest nam obojętny świat, w którym żyjemy. Aby ratować piękne drzewa i zmniejszyć ich wycinkę po raz kolejny przystępujemy do akcji zbiórki makulatury, która odbędzie się 15,16 i 17 września.

Proszę, aby makulatura była związana lub zapakowana w pudełku i zważona w domu.

Na podwórku będzie podstawiony w tym celu kontener obok którego należy złożyć przygotowaną makulaturę, osoba dorosła może włożyć ją do kontenera), a przewodniczącemu klasy (nauczycielowi w klasach 1-3) trzeba zgłosić jej ciężar.

Rodziców dzieci uczących się na Wólkach proszę o zawiezienie makulatury do głównego budynku, a w razie trudności proszę składować w holiku szkoły na ulicy Barbackiego.

Zapraszamy wszystkich do udziału w zbiórce!
O środowisko dbamy również poprzez odzyskiwanie surowców wtórnych.

Każda klasa otrzyma pieniądze uzyskane ze sprzedaży, które może przeznaczyć na dofinansowanie ciekawej atrakcji.

Opiekun PCK
Maria Rams