PILNA POMOC DLA RODZINY Z SZYMBARKU

PILNA POMOC DLA RODZINY Z SZYMBARKU

 

Zginęła dziewczynka w płonącym domu. Troje rodzeństwa i ojciec pozostali bez domu. Rodzina- ojciec z czwórką dzieci- mieszkała w bajkowym miejscu, w górach, przy szlaku, w drewnianym domu. Chodzili do szkoły godzinkę na piechotę, mieli swoje pasje, marzenia, mieli siebie. Ich dom był otwarty, zawsze szczerze dzielili się tym, co mieli. 17 stycznia ok. ósmej rano ich dom stanął w płomieniach. W pożarze zginęła 14 letnia dziewczynka, Zuzia. Prócz córki, siostry, stracili dom i wszystko, co w nim. Ojciec wraz z dziećmi przebywa w szpitalu. Po wyjściu ze szpitala będą przebywać u siostry ojca. Pokażmy im, że jesteśmy z nimi w tym trudnym dla nich czasie.

Potrzebne są ubrania, w tym zimowe- kurtki, czapki, rękawice, szaliki, bielizna, obuwie, pomoce szkolne- kredki, długopisy, piórniki, farby, flamastry, książeczki, zeszyty, papier, sprzęt elektroniczny- komputer, monitor lub laptop z kamera, gry planszowe, książki do poczytania.

Natalka ma 10 lat, 140 cm wzrostu i stopę nr 35.

Adaś ma 12 lat, 154 cm wzrostu, stopę 36/37.

Mikołaj ma 16 lat, 180 cm wzrostu, stopę 45.

Ojciec rodziny ma 180 cm wzrostu, stopę 44/45, jest szczupły.

 

Kontakt na facebook z Marge Wierchomlańska, można też dostarczyć rzeczy do siedziby Fundacji w Starym Sączu, ul. Parkowa 15.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Uczniowie klas 1-3 dary rzeczowe mogą gromadzić w swojej klasie. Opiekunki PCK przekażą je do Fundacji w Starym Sączu.

 Opiekunki PCK

Maria Rams

Anna Małek

Urszula Rola