Kreatywni o wielkim sercu

Każdy chciałaby mieć zwierzątko, ale wśród licznych radości są także obowiązki, którym musi sprostać jego właściciel. Uczniowie klasy Ia wspaniale zdają egzamin z opiekowania się zwierzętami. Ich pupile są szczęśliwe! Historie zaopiekowanych zwierząt są bardzo ciekawe, niektóre bardzo smutne inne wesołe. Kilka piesków i kotków  naszych uczniów zostało zabranych ze schroniska dla bezdomnych zwierząt. Staś i Kacper to mali wolontariusze, którzy razem z mamami pomagają opiekować się zwierzętami w schronisku. Szymonek pomaga także, dostarczając do schroniska potrzebne zwierzętom rzeczy. W ramach Akademii Twórczego Myślenia dzieci uczę  jak być odpowiedzialnym i jak sprawić, by zwierzęta były zawsze szczęśliwe. Sami zobaczcie na fotografiach, czy im się to udaje! A zwierzęta? Odwdzięczają się dzieciom bezwarunkową miłością, która jest bezcennym darem!
Beata Szczypuła