Rok  szkolny  2020/2021 w SP 2 –  uważam za otwarty!

Kochane  dzieci, Szanowni  Rodzice, Drodzy  Nauczyciele.

Tradycyjnie  spotykamy się  w dniu  1 września  z powodu  rozpoczęcia  nowego  roku  szkolnego  2020/2021.

Witam  Wszystkich  bardzo  gorąco   i  radośnie.

Jesteśmy  w Szkole Podstawowej  nr 2 im. św. Jadwigi  Królowej Polski, gdzie  uczyli  się  nasi  przodkowie – Wasi dziadkowie, rodzice, rodzeństwo.  Już  prawie  od dwóch  wieków nasza  szkoła  kształci i wychowuje  kolejne  pokolenia Sądeczan…

Dziś  w podwojach Dwójki powitaliśmy   nowych  uczniów  klasy  I A i I B oraz  oddziału  przedszkolnego.  Ci  uczniowie  rozpoczynają  swoją  przygodę  z nauką. Będą  poznawać  zwyczaje  naszej  szkoły, jej tradycje  i będą  brać  przykład  z   życia  naszej świętej patronki. Otwieramy  dla  Was   Pierwszaczków  i  Przedszkolaków, dla  Wszystkich  Rodziców,   nie  tylko  bramy  szkoły,  ale przede wszystkim  nasze  serca.

Chcemy, byście  czuli  się  bezpiecznie  i chętnie  do  szkoły  przychodzili.

Gratuluję Szanownym  Rodzicom, którzy towarzyszą  swoim dzieciom  bliskością, emocjami i obecnością w  naszej  wspólnocie  św. Jadwigi. Podziwiam  Państwa   starania, troski, Waszą  codzienną  pracę  pełną  wyrzeczeń  ale  i radości.

Proszę  o  stały  kontakt  z nami –  nauczycielami – dla  dobra  swych  pociech.

Drogim Uczniom  pozostałych – starszych  klas  życzę  samych  sukcesów  w nauce, umacniania    charakterów  i….. niezapomnianych  chwil spędzonych  w Dwójce.

Proszę  też  byście  opiekowali  się  młodszymi  kolegami a szczególnie  przedszkolakami i pierwszakami.

Cieszmy  się, że  wracamy  do szkoły, że  jutro  będzie  lepsze,

że  będziemy  wspólnie z Nauczycielami  spędzać  czas  w szkole.

Mogę  zapewnić,  że  zarówno  ja jak i  Nauczyciele – bardzo  za Wami  tęskniliśmy.

Serdecznie  Wszystkich  pozdrawiam. Do  zobaczenia  w szkole!

Rok  szkolny  2020/2021 w Szkole  Podstawowej  Nr 2 im św. Jadwigi  Królowej –  uważam  za otwarty!

Urszula Bajorek