Jasełka – Najważniejsze wydarzenie dnia

Czwartkowy dzień w naszej szkole upłynął w cudownej atmosferze kolęd…, Jasełkowych wzruszeń… Klasa 3 A wraz z wychowawcą panią Barbarą Merklinger zaprezentowała przepiękne przedstawienie. Nad muzyczną oprawą czuwała p. Małgorzata Boruch – Woźniak oraz pan Andrzej Bogdał. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty wzruszając do łez przybyłych gości: uczniów, nauczycieli, rodziców oraz dziadków. Na uroczystości swoją obecnością zaszczyciła nas pani Halina Wiśniowska, Główny Inspektor do Spraw Szkół Podstawowych Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Obecność Jezusa Narodzonego, Jego pokoju i miłości życzył ksiądz Andrzej Bajorek, a pani Dyrektor Urszuja Bajorek przytoczyła fragment wiersza Jana Kasprowicza „Przy wigilijnym stole”, który wprowadził zgromadzonych w podniosły nastrój oraz złożyła życzenia świąteczne i Noworoczne wszystkim obecnym.

Na koniec każdy z gości otrzymał pamiątkowy obrazek oraz życzenia dla rodzin.

Wesołych Świąt