„Światełka w Ciemności”

W tym roku pomocnicy świętego Mikołaja (Samorząd Szkolny z pomocą Rady Rodziców) postanowił, aby sprawić prezent dzieciom szczególnie potrzebującym naszego wsparcia i pomocy przy realizacji projektu:

Co to za projekt?

To projekt dla dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i wadami wzroku ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Sączu przy ulicy Broniewskiego.

Pomoce dydaktyczne, które pomogą dzieciom z ogromnymi potrzebami i trudnościami w funkcjonowaniu odkrywać radość w poznawaniu świata i ćwiczeniach percepcji wzrokowej.

Nasza, dwójkowa społeczność liczy około 586 osób:
• 521 uczniów
• 50 nauczycieli
• 15 pracowników obsługi szkoły

Aby sprawić przyjemność dzieciom potrzebującym naszego wsparcia i zrealizować projekt
„Światełka w Ciemności”
każdy z naszej społeczności może wspomóc projekt kwotą około 4,54 zł.

Skąd taka suma 4,54zł ?
Koszt projektu „Światełka w Ciemności” = 2660 zł
Dwójkowa społeczność = 586 osób.
Po podzieleniu 2660 zł : 586 osób = 4,54 zł

Czy to dużo?
Na tak trudne pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam.

Wierzymy że uda nam się uzbierać całą kwotę do dnia: 05.12.2019 aby móc przekazać środki na realizację celu, zgodnie z tradycją, 6 grudnia.

Jeżeli będziecie tak hojni i uda nam się zgromadzić więcej środków to nadwyżkę przekażemy dla
Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu, Tłoki 24D

Liczymy na wasze dobre serca ♥ i hojność.
Pokażmy moc naszej, dwójkowej społeczności
Pamiętaj !!! Dobro wraca !!!

Pomocnicy Mikołaja będą Was szukać codziennie na długiej przerwie oraz niektórych lekcjach do dnia zakończenia zbiórki czyli 05.12.2019

Więcej informacji na tablicach ogłoszeń w budynku głównym Naszej szkoły oraz w oddziale przy ul. Barbackiego.

WIELGACHNE DZIĘKUJĘ ❤❤❤

W imieniu Rady Rodziców,