Wspomnienia Jesiennego Jarmarku

Już po raz czwarty z rzędu społeczność naszej szkoły uczestniczyła w niecodziennym wydarzeniu -Jesiennym Jarmarku Królowej Jadwigi. W tym roku bogactwo straganów zaprezentowało osiem klas. W atmosferze współpracy i radości, w gwarze szkolnej gawiedzi licznie zgromadzeni goście, dzieci, rodzice, nauczyciele dokonywali zakupów na kolorowych, kuszących smakiem i zapachem potraw straganach. Barwne stoiska powstały przede  wszystkim dzięki  wielkiemu  zaangażowaniu  rodziców, którzy  zawsze  chętnie  uczestniczą  w inicjatywach podejmowanych przez szkołę. Na stoiskach dzieci uczyły się przedsiębiorczości a kupujący, dokładali kolejną cegiełkę do realizacji wspólnego celu. Dziękujemy Dyrekcji szkoły, Rodzicom, Nauczycielom oraz uczniom za wkład pracy i zaangażowanie w organizację jarmarku, który okazał się ogromnym sukcesem. Wyrażamy wdzięczność każdemu, kto uczynił to wydarzenie wyjątkowym!   Zapraszamy na kolejne jarmarki!
Koordynator Jarmarku Beata Szczypuła