Mała książka – wielki człowiek.

Czytasz dziecku od narodzin – dajesz mu więcej niż myślisz, bo mała książka to wielki człowiek – przekonują organizatorzy akcji pod hasłem Mała książka – wielki człowiek. Akcję tę organizuje Instytut Książki.

23 października uczniowie klasy I A wraz z wychowawcą  p. Anną Małek zostali zaproszeni na spotkanie, na którym prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel w towarzystwie wiceprezydent Magdaleny Majki wręczył im darmowe wyprawki czytelnicze. Przekazał również książki dla pozostałych pierwszoklasistów uczących się w naszej szkole. Odebrała je dla naszych uczniów dyrektor szkoły p. Urszula Bajorek. Pierwszoklasiści chętnie odpowiadali na zadawane pytania i zastanawiali się, czy mając do wyboru książkę i smartfon wybraliby książkę. Jednak perspektywa wieczornego czytania wspólnie z rodzicami była bezkonkurencyjna. A zatem Drodzy Rodzice do dzieła 🙂