DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak zwykle nasi wspaniali uczniowie na ten szczególny dzień przygotowali coś wyjątkowego. Klasa 3A wraz z wychowawca panią Barbarą Merklinger zaprezentowali bardzo ciekawy program artystyczny. Było dużo piosenek i śmiesznych wierszyków, ale przede wszystkim szczere uśmiechy i życzenia do wszystkich nauczycieli. Dodatkowo występ urozmaicili uczniowie klas starszych wykonując swoje utwory Helenka Prusak z 5C, Kinga Rola z klasy 7A oraz Nadia Szarek i Róża Franczyk z 6D. Całość poprowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Feliks Kożuch z 8C. Oczywiście pani dyrektor Urszula Bajorek życzyła wszystkim pracownikom oświaty oraz uczniom cierpliwości i wszystkiego najlepszego z okazji tak ważnego dla nas wszystkich święta.