Wspinamy się po dobre emocje!

Zajęcia w naszej szkole nigdy nie są nudne! Ciągle poszukujemy nowych i ciekawych form pracy zapraszając często do współpracy rodziców. Po raz kolejny część naszych zajęć poprowadził tata jednego z uczniów pan Grzegorz Buchcic. Podczas zajęć z wychowania fizycznego zmierzyliśmy się ze ścianką wspinaczkową. To wspaniała forma kształtowania umiejętności koncentracji uwagi, rozwoju koordynacji ruchowo- wzrokowej, sprawności motorycznej i współpracy w grupie. Uczniowie klasy II a pokonywali nie tylko wysokość , ale własne słabości. Dla niektórych były to pierwsze takie zajęcia i budziły mieszane uczucia. Z jednej strony ciekawość przed nowym ,a z drugiej obawy czy dam radę? Dzięki instruktorom, którzy potrafili zachęcić do wspólnej zabawy wszystkich była to wspaniała nauka przez zabawę. Już nie możemy doczekać się następnych zajęć.