Pracownia malarska 1A

W piątkowe popołudnie w MCK Sokół w sali im. Romana Sichrawy licznie zgromadzili się wspaniali goście Babcie i Dziadkowie uczniów klasy I A ze szkoły podstawowej nr 2 w Nowym Sączu. Sala zamieniła się w ogromną pracownię malarską, gdzie powstały piękne dzieła sztuki. Kochani Seniorzy wraz z wnukami  wykonywali malunki na płóciennych torbach. Po zajęciach warsztatowych wszyscy udali się do galerii na zwiedzanie wystawy rzeźbiarza Jacka Jagielskiego zatytułowanej Resume. Zwieńczeniem spotkania było  udanie się na wspólny poczęstunek i rozmowy między seniorami a dziećmi. Były też niezapomniane chwile, niektórzy z gości rozpoznali swoich znajomych sprzed lat, kolegów z podwórka.To pierwsze takie spotkanie, ale z pewnością nie ostatnie.