Wybory do Samorządu Uczniowskiego świętem szkolnej demokracji!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się w naszej szkoły w dniu 1 października 2018r. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą z plakatami, hasłami i obietnicami przedwyborczymi. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas 1-8, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 13 kandydatów. Komisja wyborcza w składzie: Klara Polańska, Aleksandra Koster i Oliwia Żelazko czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu policzyła głosy. Nauczycielem przygotowującym wybory oraz nadzorującym ich przebieg była Karolina Kumor, opiekun SU.

Wybory były swoistą lekcją demokracji dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Uczniowie przekonali się, że mają realny wpływ na życie w szkole a ich głos ma znaczenie!

W skład Samorządu Uczniowskiego weszli:

  1. Gabriela Gryźlak, kl. 7c – 73 głosy
  2. Zuzanna Faron, kl. 8b – 45 głosów
  3. Tomasz Rola, kl. 8a – 41 głosów
  4. Hubert Baczyński, kl. 5c – 37 głosów

NOWEJ RADZIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SERDECZNIE GRATULUJEMY  I ŻYCZYMY ZAPAŁU DO PRACY!