Jarmark wielkanocny

Jak zwykle na naszym jarmarku nie zabrakło kupujących,  bo kramy uginały się od świątecznych artykułów . Kolorowe pisanki, przepiękne ozdoby, urocze stroiki wielkanocne, to tylko niektóre
z tych, które można było nabyć na stoiskach. Słowa podziękowania  kierujemy do naszych stałych sponsorów – dzięki niezmiennej uprzejmości firm: KLACZAK, DANEK oraz MECYJE SĄDECKIE ,mogliśmy włączyć do naszej oferty wypieki, bez których święta nie byłyby prawdziwe. Zapach babeczek, makowców i innych pyszności wypełniał szkolny korytarz.

W trakcie jarmarku odbył się także pokaz robienia palmy wielkanocnej – uczniowie mieli okazję poznać proces tworzenia ozdoby, a nawet własnoręcznie ją wykonać. Jak się okazało, wcale nie jest to łatwym zadaniem. Jednak „Dwójkowicze” świetnie poradzili sobie i w tej dziedzinie.  W tym miejscu serdecznie dziękujemy pracownikom  Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu za zorganizowanie zajęć.

Dziękujemy  kochanym uczniom i ich  rodzicom za zaangażowanie się w jarmark –  bo bez Waszego wsparcia nie byłoby tylu wspaniałości. Po raz kolejny pokazaliście, że możemy na Was liczyć.

Do następnego jarmarku 😉