Rozpoczynamy zapisy do szkoły!

Drodzy Rodzice! Zamierzacie  zapisać swoje dzieci do zerówki bądź pierwszej klasy? Wybór szkoły zawsze jest trudną, odpowiedzialną i ważną decyzją. Szkoła Podstawowa nr 2 wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Oferujemy świetnie wyposażone i zaaranżowane sale lekcyjne (m.in. multimedia, pomoce dydaktyczne, kąciki relaksacyjne), w tym także osobna sala dla dzieci niesłyszących, w których nauka już od najmłodszych lat może stać się przyjemnością. Dzięki temu zdobywanie wiedzy i potrzebnych umiejętności jest bardziej efektywne. Dowodem na to są wyniki naszych uczniów w wielu konkursach, zawodach na szczeblu regionalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim.Poprzez różnorodne zajęcia przedmiotowe, artystyczne i sportowe, rozwijamy oraz odkrywamy talenty każdego z uczniów( m.in.: Akademia Twórczego Myślenia, Uczniowski Klub Sportowy,  koło dziennikarskie- „Anatomia Dwójki”). Jesteśmy jedyną szkołą w mieście, w której działa Pracownia Wspierania Wszechstronnego Rozwoju Dziecka. Funkcjonuje u nas także profesjonalny gabinet logopedyczny. Najważniejszym zadaniem, które spełniamy każdego dnia jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, między innymi poprzez fachową opiekę i pracę dydaktyczną w świetlicy szkolnej (działającej w budynku głównym oraz w Filii przy ul. Barbackiego 34a). Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają osobne szafki dla każdego ucznia w szatni. Stołówka szkolna gwarantuje codziennie smaczny  i urozmaicony jadłospis, prowadzi także bogato wyposażony sklepik.

Tylko „Dwójka” gwarantuje tak przyjazną i wyjątkową atmosferę- to słowa wielokrotnie powtarzane przez rodziców, absolwentów i przyjaciół naszej szkoły.

 Szanowni Państwo! Nie zwlekajcie więc i przyjdźcie do Szkoły Podstawowej nr 2. Dyrekcja placówki ogłasza zapisy do klas „0” i I na rok szkolny 2017/2018. Potrwają one do 10 kwietnia b.r.  Zapraszamy – nasze sale są  gotowe!