Zajęcia pozalekcyjne

  •  Drodzy Uczniowie!
    Oto propozycje zajęć dodatkowych, które prowadzą nauczyciele naszej szkoły.
    Nie tylko pomogą Wam osiągnąć lepsze wyniki w nauce, ale pozwolą odkryć pasje, które w Was drzemią.  
    Nie czekajcie! Przyjdźcie!
    Zapraszamy…

 

  • Szkolne Koło Sportowe 

Wokandapix / Pixabay zajęcia prowadzą: 

p. Jan Biernacki
p. Paweł Szafran 
p. Piotr Zalewski

. Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”- piłka ręczna

zajęcia prowadzi: p. Piotr Zalewski/chłopcy

                             p. Paweł Szafran/dziewczęta

  • Koło plastyczne 

bodobe / Pixabay zajęcia prowadzą: 

p. Elżbieta Kędzior
p. Barbara Merklinger                                                                                      
p. Maria Rams                                                                                                      p. Irena Szczurek

  • Koło historii i tradycji szkoły

8a zajęcia prowadzą:
p. Elżbieta Kawik- Żaczki św. Jadwigi

p.Margeritta Wideł- Orszak Świętej Jadwigi Królowej
p. Marek Lebdowicz- Rycerze

.

.Zajęcia w ramach realizacji projektu Podniesienie kompetencje kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sączu- zajęcia przyrodnicze i informatyczne

p. Renata Sowa

p. Agnieszka Czeluśniak

p. Maria Jarosz

p. Adam Tomczyk

  • Koła przedmiotowe: matematyka, język polski, przyroda, biologia, fizyka, chemia,język angielski

Matematyka:

p. Magdalena Kos                                                                                                                                                            p. Czesław Masternak                                                                                                                                                 p. Justyna Mucha                                                                                                                                             

p. Urszula Szot – Mietz
p. Maria Rams

J. polski:
p. Grażyna Wojnar – Milan 

p. Katarzyna Fałowska
p. Małgorzata Szczepaniak

Przyroda/biologia:
p. Renata Sowa
p. Maria Jarosz

Fizyka/chemia

p. Małgorzata Świerczek

J. angielski:

p. Karolina Kumor
p. Elżbieta Poręba – Szarkowska

 

  • Koło dziennikarskie 

 zajęcia prowadzą:
p. Małgorzata Szczepaniak

p. Małgorzata Szczurek

  • Koło promujące zdrowe odżywianie, zajęcia prozdrowotne, zajęcia ruchowe

piramidazajęcia prowadzą:

p. Małgorzata Feliks
p. Maria Jarosz
p. Nina Jendrusik      
                                                    p. Elżbieta Kędzior
 p. Agnieszka Markiewicz
p. Marta Węglarz

 

  • Zajęcia neurologopedyczne, neurodydaktyczne  

pwwrdzajęcia prowadzą:
p. Urszula Bajorek – godziny pracy logopedy;

p. Joanna Chruślicka
p. Katarzyna Fałowska

p. Beata Gorzkiewicz
p. Karolina Kumor
 
p. Małgorzata Laciuga
                                                          p. Anna Małek                                                                                    
p. Justyna Mucha
p. Urszula Rola
  p. Irena Szczurek
                                                          p. Małgorzata Szczurek
 p. Urszula Szot- Mietz

  • Zajęcia rozwijające uzdolnienia polonistyczne, matematyczne, językowe, przyrodnicze, informatyczne

 zajęcia prowadzą:

p. Katarzyna Fałowska

p. Beata Gorzkiewicz
p. Anna Małek                                                                                                                       
p. Maria Rams                                                                                                                       p. Renata Sowa                                                                                                                      p. Romana Wajda                                                                                                                                                         p. Margeritta Wideł

 

  • Zajęcia wyrównawcze 

 zajęcia prowadzą:

Język polski: p. Katarzyna Fałowska
                         p. Grażyna Wojnar – Milan
p. Małgorzata Szczurek

Matematyka:
p. Romana Wajda

p. Beata Gorzkiewicz

p. Justyna Mucha
p. Beata Szczypuła
p. Irena Szczurek


Język angielski
p. Elżbieta Poręba – Szarkowska
p. Margeritta Wideł

  • Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 

zajęcia prowadzą:
p. Joanna Chruślicka

p. Agnieszka Czeluśniak
p. Urszula Rola

.

  • Zajęcia artystyczne- Teatr, taniec i rysunek pasją dziecka w młodszym wieku szkolnym 

 zajęcia prowadzą: p. Anna Małek

Rękodzieło artystyczne

p. Beata Karaszewska

  • Akademia Twórczego Myślenia- zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów

akademiazajęcia prowadzi p. Beata Szczypuła

 

 

 

 

  • Drużyna Kreatywna 

creative-e833b50c2a_640

 

zajęcia prowadzi p. Marek Lebdowicz 

 

 

e- Twinning

zajęcia prowadzi: p. Elżbieta Poręba- Szarkowska

 

Pierwsza pomoc od podstawówki dla klas szóstych- wg planu prowadzi p. Agnieszka Czeluśniak

  • Ratujemy i uczymy ratować dla klas drugich – wg planu prowadzi p. Agnieszka Czeluśniak

wosp