Zajęcia pozalekcyjne

  •  Drodzy Uczniowie!
    Oto propozycje zajęć dodatkowych, które prowadzą nauczyciele naszej szkoły.
    Nie tylko pomogą Wam osiągnąć lepsze wyniki w nauce, ale pozwolą odkryć pasje, które w Was drzemią.  
    Nie czekajcie! Przyjdźcie!
    Zapraszamy…

 

  • Koło rycerskie Clker-Free-Vector-Images / Pixabay

zajęcia prowadzi:

p.Marek Lebdowicz

 

  • Szkolne koło sportowe 

Wokandapix / Pixabay zajęcia prowadzą: p. Paweł Szafran – wtorki, g.14:05 – 15:30;
p. Piotr Zalewski – czwartek, g. 13:20 – 14:50;
p. Jan Biernacki – poniedziałek, g.13:20 – 14:55

.

.

  • Koło plastyczne 

bodobe / Pixabay zajęcia prowadzą: p. Marek Lebdowicz -plenery malarskie, terminy ustalane na bieżąco;
p. Barbara Merklinger – wtorek, g. 13:15 – 14:15;
p. Irena Szczurek – środa, g. 11:30 – 12:30

.

.

  • Koło historii i tradycji szkoły

8a zajęcia prowadzą: p. Elżbieta Kawik – czwartek, g. 12:15 – 13:05;
p. Małgorzata Boruch – Woźniak- piątek, 15:00-15:45
p. Urszula Bajorek;
p.Małgorzata Smajdor

.

.

  • Koła przedmiotowe: matematyka, język polski, przyroda, język angielski, informatyka

Matematyka:
p. Justyna Mucha – poniedziałek, g. 12:20 – 14:05;
p. Barbara Olszowska – wtorek, g. 12:20 – 13:05;
p. Anna Respondek – czwartek, g. 11:30 – 12:15; piątek g. 10:40 – 11:25;
p. Urszula Szot – Mietz – czwartek, 12:20 – 13:05;
p. Maria Rams – co drugi czwartek, g. 12:20 – 13:05

J. polski:
p. Grażyna Wojnar – Milan
– poniedziałek,  g. 14:10 – 14:55;

p. Katarzyna Fałowska – piątek, g. 14:10 – 14:55;
p. Małgorzata Szczepaniak
– wtorek, g. 12:20 – 13:05

Przyroda:
p. Renata Sowa – poniedziałek, g. 8:00 – 8:45;
p. Maria Jarosz
– wtorek, g. 8:00 – 8:45

J. angielski:
p. Elżbieta Poręba – Szarkowska – wtorek, g. 12:20 – 13:05;
p. Margeritta Wideł
– poniedziałek, g. 13:20 – 14:05;

 

  • Koło religijno-kulturalno- turystyczne, koło turystyczne 

zajęcia prowadzą:p.Elżbieta Fiut oraz p. Maria Jarosz – terminy ustalane na bieżąco

.

  • Koło dziennikarskie 

 zajęcia prowadzą: p. Małgorzata Szczepaniak -piątek, g. 13:20 – 14:05;
p. Małgorzata Szczurek – piątek, g. 13:20-14:05

.

.

  • Koło promujące zdrowe odżywianie, zajęcia prozdrowotne, zajęcia ruchowe

piramidazajęcia prowadzą: p.Maria Rams – co drugi czwartek, g. 12:15 – 13:05;
p. Anna Banach – poniedziałek, g. 13:15 -14:15;
p. Elżbieta Kędzior – piątek, g. 12:20 – 13:05

 

  • Zajęcia neurologopedyczne, neurodydaktyczne  

pwwrdzajęcia prowadzą: p. Urszula Bajorek – godziny pracy logopedy;
p. Anna Małek;
p. Urszula Rola,

p. Małgorzata Szczurek; pon., g.11:30-12.20
p.Małgorzata Laciuga – środa, g. 11:30 – 13:05;
p. Justyna Mucha;                                                                                              p. Beata Gorzkiewicz – środa g. 11:30 – 12:15,
p. Joanna Chruślicka;
p. Urszula Szot – Mietz,

                                                          p. Katarzyna Fałowska
p. Karolina Kumor– wtorek, g.13:20-14:05

  • Zajęcia dla uczniów uzdolnionych 

 zajęcia prowadzą: p. Anna Małek – środa, g. 11:30 – 12:15 ,
p. Romana Wajda – środa, g. 12:20 – 13:05;
p. Margeritta Wideł – czwartek, g. 13:20 – 14:05;

p. Małgorzata Boruch-Woźniak– czwartek, 13:05-13:50

.

.

  • Zajęcia wyrównawcze 

 zajęcia prowadzą:

Język polski: p. Katarzyna Fałowska, czwartek, 13:20 – 14:05, piątek, 7:00 – 7:45;
                         p. Grażyna Wojnar – Milan, czwartek, 8:00 – 8: 45

Matematyka: p. Magdalena Kos – piątek, 8:00 – 8:45 , 12:20 – 13:05 ,13:20-14:05;
                                                                  p. Romana Wajda – czwartek, 11:30 – 12:15;

                                                                  p. Barbara Olszowska – poniedziałek, 11:30 – 12:15;
p. Beata Gorzkiewicz – wtorek, g. 13:10 -14:00;
                                                                  p. Maria Rams – środa, g. 12:20 – 13:05;
                                                                  p. Beata Szczypuła – środa, g. 11:30 – 12:15 


Język angielski                                      p. Elżbieta Poręba – Szarkowska, wtorek, 13:25 – 14:05;
                                                                  p. Margeritta Wideł – poniedziałek, g. 13:20 – 14:05

                                                                  p. Karolina Kumor– piątek, 13:20-14:05

  • Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 

zajęcia prowadzą: p. Agnieszka Czeluśniak, wtorek, g.11:25 – 12:15,
p. Joanna Chruślicka, wtorek, g. 14:05 – 15:05 ,
p. Barbara Olszowska – poniedziałek, g. 12:20 – 13:05,
p. Urszula Rola
– poniedziałek, g. 13:20 – 14:05,

.

  • Zajęcia artystyczne 

 zajęcia prowadzą: p. Anna Małek – piątek, 12:20 – 13:05 ,
p. Beata Karaszewska – poniedziałek, 13:20 – 14:05 ,

.

  • Pedagogika zabawy- Klanza 

 zajęcia prowadzi p. Barbara Olszowska – wtorek, g. 11:30 -12:15

.

  • Akademia Twórczego Myślenia

akademiazajęcia prowadzi p. Beata Szczypuła – czwartek, g. 12:20 – 13:05

 

 

  • Drużyna Żaków św. Jadwigi Królowej

zaczki zajęcia prowadzi p. Beata Szczypuła – wtorek, g. 14:10 – 14:55

 

 

 

  • Drużyna Kreatywna 

creative-e833b50c2a_640

 

zajęcia prowadzi p. Marek Lebdowicz -czwartek, g. 13:20 – 14:55

 

  • Ratujemy i uczymy ratować dla klas drugich wg planu prowadzi p. Agnieszka Czeluśniak

wosp