rada

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie w roku szkolnym 2018/2019 dobrowolną składką w wysokości  20 zł od ucznia.  Liczymy, że dzięki zebranym w ten sposób pieniądzom będziemy mogli w tym roku przy-czynić się do modernizacji monitoringu w szkole.  Z  góry dziękujemy za Państwa hojność i przyłączenie się do akcji.
Prosimy skarbników klasowych w miarę możliwości o wpłaty zbiorcze za klasę. Jeśli jednak uznacie Państwo, że wygodniej jest Wam wpłacać bezpośrednio na konto Rady Rodziców to nic nie stoi na przeszkodzie.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Sączu

Łącki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Łącku 33-390 Łącko 814

Rada Rodziców w roku szkolnym 2018/2019