Osiągnięcia Uczniów

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW w I półroczu 2016/2017: Pobierz Plik

Osiągnięcia uczniów 2015/2016

Imię i nazwiskoklasaRodzaj konkursuMiejsce
Dziewczęta5-6Mistrzostwa Nowego SączaII

 

Chłopcy4Ogólnopolski Turniej MikołajkowyVII
chłopcy4„Weekendy z piłka ręczną”IV
Adam Kiraly5aMKJAetap rejonowy – 75%
Krzysztof Maślak6cMKJAEtap rejonowy
Andrzej Sołtys5bMKH Temat: „Wybitni władcy Polski- Piastowie”Przejście do etapu rejonowego konkursu
Klasa 2d2dPowiatowy Konkurs Czytelniczy „Bajkowy pokaz mody”I miejsce
Kamila Pachowicz

Anna Tumidajska

1cMałopolski Konkurs Plastyczny „Dom i  ogród naszych marzeń”laureatki
Zuzanna Ciuła0bKonkurs plastyczny w Pałacu Młodzieżywyróżnienie
Karolina Mastalska

Julia Owca

Wiktoria Zapolska

2bKonkurs szkolny –Bezpieczeństwo oczami dzieckaII,

III,

IV miejsce

chłopcyKlasy 6Piłka nożna- Zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 3 w Nowym SączuI miejsce
Szymon Witwicki

Joachim Jabłoński

Karolina Mastalska

Kacper SowaJulia Owca

Filip Nowak

2bKonkurs na najładniejszą ozdobę choinkowąNagrody,

 

wyróżnienie

Zuzanna Wilk

Maja Golonka

Filip Nowak

2bŚwięto Bibliotek Szkolnych: „Poczytajmy razem ulubiona książkę”Nagroda

 

Wyróżnienie

Pola Michalik

Jakub Szymański

3cKonkurs plastyczny: „Dom i ogród naszych marzeń”laureaci
Karolina Leśniak3bMikołajkowe Międzyszkolne Zawody PływackieIII miejsce w kat. klas III
Anastazja Gągda

Jakub Kiełbasa

3bKonkurs na najładniejszą ozdobę choinkowąWyróżnienia
Emilia Barańska

Oliwia Mierucka

3bŚwięto Bibliotek Szkolnych: „Poczytajmy razem ulubiona książkę”wyróżnienia
Emilia Tyrkiel

Oliwia Mierucka

3bKonkurs szkolny –Bezpieczeństwo oczami dzieckawyróżnienia
Jakub Duda

 

0aKonkurs plastyczny

W Pałacu Młodzieży

wyróżnienie
Milan Jawor

 

0aKonkurs szkolny –Bezpieczeństwo oczami dzieckaWyróżnienie
Natalia Herman

Mateusz Nowak

0aŚwięto Bibliotek Szkolnych: „Poczytajmy razem ulubiona książkęWyróżnienie
6a6aOblaskowa szkołaUdział w finale konkursu

 

Krzysztof Maślak6cALFIK 2016

 

KANGUR

MKM

BARDZO DOBRY WYNIK

WYRÓŻNIENIE

LAUREAT ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Adam Kiraly5aALFIK

 

MAT

KANGUR

V.MIEJSCE W MAŁOPOLSCE

B,DOBRY WYNIK

B.DOBRY WYNIK

Jan Prusak5aALFIK

MAT

KANGUR

B.DOBRY WYNIK

B.DOBRY WYNIK

B.DOBRY WYNIK

Agnieszka Mularczyk6aKONKURS SZKOLNY: „ŚW. JADWIGA KRÓLOWA-PATRONKA NASZEJ SZKOŁY”1.MIEJSCE
Maciej Rychlewski

Nikodem Kmiecik

Amelia kłonica

Daria Hejmej

Paulina Wilczyńska

6c

6a

6a

6a

6b

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

EKO-PLANETA

B.DOBRY WYNIK

WYRÓZNIENIE

WYRÓZNIENIE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓZNIENIE

Mateusz Antkiewicz

Paulina Wilczynska

Daria Hejmej

Hubert Przybyszowski

 

4a

6b

 

6a

6a

EKO-PLANETA

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOTEST

WYRÓŻNIENIE

 

21.MIEJSCE W POLSCE

22.MIEJSCE W POLSCE

24. MIEJSCE W POLSCE

Mateusz Knapik

Krzysztof Maślak

6c

6c

KONKURS SZKOLNY WIEDZY RELGIJNEJII.MIEJSCE

I.MIEJSCE

Jakub Smaga

Nikola Tokarczyk

Aleksandra Koster

5b

5b

5b

KONKURS: „JAN PAWEŁ II. W OCZACH DZIECI”II.MIEJSCE

II.MIEJSCE

I.MIEJSCE W SZKOLE

Adrian Wojnarowski6bIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POETYCKI „CZYTAM, BO LUBIE”WYRÓŻNIENIE
Irena Michalska6bMIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI LET,S SING A SONGI.MIEJSCE
Irena Michalska6bMIEDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ W PWSZI.MIEJSCE
Daniel Hawes

 

 

 

 

Krzysztof Maślak

6b

 

 

 

 

6c

MIEDZYSZKOLNY KONKURS JEZYKA ANGIELSKIEGO „ENGLISH IS MY HOBBY”

 

II.MIEJSCE

 

 

 

 

II.MIEJSCE

Bartłomiej Błaszczyk

Michał Raczka

 

Krzysztof Maślak

 

5b

4c

 

6c

OG,OLNOPOLSKI KONKURS JEZYKA ANG. „ENGLISH ACE 2016”XI.MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

X.MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

I.MIEJSCE W SZKOLE

Wiktoria Zapolska2BBIEG TOWARZYSKI NA 400M – GRAND PRIX MAŁOPOLSKI- SZLAKIEM WÓD MINERALNYCHII.MIEJSCE W KAT.KLAS I-III
Tomasz Najduch2bTURNIEJ CHŁOPCÓW  O PUCHAR MIASTA JASŁO

TURNIEJ O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

DIGIGOLIADA

 

 

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY TYMBARK

III.MIEJSCE

 

 

I.MIEJSCE – KRÓL STRZELCÓW

 

 

MISTRZ TECHNIKI –NAJLEPSZY ŻONGLER

III.MIEJSCE

Joachim Jabłoński2bMINI-WYŚCIG KOLARSKI SOLIDARNOŚCI W NOWYM SACZU

VI.RODZINNY RAJD ROWEROWY W NOWYM SĄCZU

III.MIEJSCE

 

 

 

I.MIEJSCE

Michał Hybel4cEKOTEST 2016X. MIEJSCE W POLSCE
Natalia Brzezina4bEKOTEST 2016XI.MIEJSCE W POLSCE
Michał Rączka4cEKOTESTXI.MIEJSCE W POLSCE
Aleksandra Iwańczuk4cEKOTETS 2016BARDZO DOBRY WYNIK XIX.MIEJSCE W POLSCE
Bartłomiej Zieliński5aEKOTEST 2016XXI.MIEJSCE W POLSCE
Tomasz Rola5aEKO-PLANETAWYRÓŻNIENIE
Jan Prusak5aEKO-PLANETAWYRÓNIENIE
Michał Rączka4cEKO-PLANETABARDZO DOBRY WYNIK
Miłosz Ciapała4BEKO-PLANETAWYRÓŻNIENIE
Piotr Życzkowski3cKANGUR MATEMATYCZNYWYRÓŻNIENIE
Krzysztof Maślak6cMIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY1.     MIEJSCE
Natalia Brzezina4bMIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI UTWORÓW JANA BRZECHWYWYRÓŻNIENIE
CAŁA KLASAIIDKONKURS OGÓLNOPOLSKI: „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM”1.     MIESCE
Alan Mazurkiewicz

Marcin Maślak

Michał Więcek

IIDKANGUR MATEMATYCZNYWYRÓŻNIENIA
Marcin MaślakIIDALFIK MATEMATYCZNY

MAT

BARDZO DOBRY WYNIK

DOBRY WYNIK

Michał WięcekIIDALFIK MATEMATYCZNY

MAT

DOBRY WYNIK

 

DOBRY WYNIK

CAŁA KLASAIIDKONKURS CZYTELNICZY BAJKOWY POKAZ MODY1.MIEJSCE
Hubert BaczynskiIICMAT

KANGUR MATEMATYCZNY

1.MIEJSCE

 

1.MIEJSCE

Kacper WróbelIICKNAGUR MATEMATYCZNY6.MIEJSCE
Nikodem Kmiecik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Hybel

Miłosz Ciapała

Łukasz Chażowiec

Michał Rączka

Michał Hybel

Miłosz Ciapala

6a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4c

4b

4c

4c

4c

4b

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNE „z MATEMATYKA ZA PAN BRAT”

ALFIK MATEM.

KANGUR

„POTYCZKI MAT.-JUNIOR”

 

ALFIK MATEM.

ALFIK MATEM.

KANGUR

KANGUR

KANGUR

KANGUR

II.MIEJSCE W NOWYM SACZU

 

 

 

B.DOBRY WYNIK

WYRÓŻNIENIE

 

I.MIEJSCE W NOWYM SACZU

B.DOBRY WYNIK

B.DOBRY WYNIK

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓZNIENIE

B.DOBRY WYNIK

Miłosz Ciapała

Michał Hybel

4b

4c

MAT

MAT

B.DOBRY WYNIK

DOBRY WYNIK

Michał Hybel4cKONKURS O PUCHAR REKTORA PWSZ II.MIEJSCE
Szymon CiapałaIIAMAT4.MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE, 7.MIEJSCE W KRAJU
Mateusz PomietłoIIAKANGUR

ALFIK

MAT

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

7.MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

Mateusz SzafranIIAKONKURS LITERACKI „BAJKA DLA MOJEGO KOLEGI”1.    MIEJSCE W SZKOLE
Dziewczęta4-6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA –PIŁKA RECZNA

 

I.MIEJSCE
Dziewczęta4-6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA –UNIHOKEJ

 

II.MIEJSCE
Dziewczęta4-6ZAWODY REJONOWE- PIŁKA RECZNAII.MIEJSCE
Blanka Prechitko6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA –PŁYWANIE

 

II.MIEJSCE
Wiktoria Pomietło6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYMII.MIEJSCE
Nicole Smoter6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYMII.MIEJSCE
Chłopcy4WEEKENDY Z PIŁKĄ RĘCZNĄ W SUBREGIONIE SĄDECKIMV.MIEJSCE
Dziewczęta4-6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA- HALOWA PIŁKA NOZNAII.MIEJSCE
Dziewczęta5-6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA- MINI- PIŁKA NOŻNAII.MIEJSCE
REPREZENTACJA SZKOŁY5-6MISTRZOSTWA WOJEWÓDZKIE W MINI-HOKEJUV.MIEJSCE
REPREZENTACJA SZKOŁY5-6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA W PIŁCE NOŻNEJIII.MIEJSCE
REPREZENTACJA SZKOŁY4-6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA W PRZEŁAJACH DRUŻYNOWYCHIII.MIEJSCE
REPREZENTACJA SZKOŁY5-6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYMIII.MIEJSCE
REPREZENTACJA SZKOŁY5-6MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA W CZWÓRBOJUIII.MIEJSCE
REPREZENTACJA SZKOŁY5-6TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYR. GMNAZJUM NR 3I.MIEJSCE
Róża Franczyk2dKONKURS PLASTYCZNY: „MÓJ PORTRET GŁUSZCA”- NADLEŚNICTWO NAWOJOWAWYRÓŻNIENIE

 

Klasa „O”a:

  1. Szafran Marcel – konkurs plastyczny Biblioteki Pedagogicznej – „Reksio”.
  2. Kożuch Adrian – konkurs plastyczny Biblioteki Pedagogicznej – „Reksio”.
  3. Leśniak Krzysztof – nagroda Muzeum Etnograficznego – „Co żyje w lesie”.
  4. Leśnik Laura – nagroda Muzeum Etnograficznego – „Co żyje w lesie”.
  5. Reykowski Artur – nagroda Muzeum Etnograficznego – „Co żyje w lesie”.

 

Klasa „0” b:

  1. Ciuła Zuzanna – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim, nagroda Muzeum Etnograficznego – „Co żyje w lesie”.
  2. Kasztelewicz Izabela – I miejsce w Międzyprzedmiotowym Konkursie Plastycznym.
  3. Wójs Aleksandra – nagroda Muzeum Etnograficznego – „Co żyje w lesie”.

 

Klasa II a:

  1. Pomietło Mateusz – II miejsce w szkole, wyróżnienie – KANGUR, I miejsce w szkole, wyróżnienie w województwie – ALFIK, III miejsce w szkole, 7. W województwie – MAT
  1. Ciapała Szymon – II miejsce w szkole, 4. w województwie, 7. w kraju – MAT
  2. Szafran Mateusz – I miejsce w szkolnym konkursie literackim „Bajka dla mojego kolegi”.

 

Klasa II b:

  1. Ciuła Wiktoria – wyróżnienie w FMT.

 

Klasa II c:

  1. Baczyński Hubert – I miejsce – MAT, I miejsce – Kangur
  1. Wróbel Kacper – VI miejsce – Kangur.

 

Klasa II d:

  1. I miejsce zespołu w Ogólnopolskim Konkursie dla klas II – III – „Zdrowo jem, więcej wiem”.
  2. I miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Bajkowy pokaz mody”.
  3. Mazurkiewicz Alan – wyróżnienie Kangur.
  4. Maślak Marcin – wyróżnienie – Kangur, bardzo dobry wynik – Alfik, dobry wynik – MAT.
  5. Więcek Michał – wyróżnienie – Kangur, dobry wynik – Alfik, dobry wynik – MAT.

 

Klasa III b:

  1. Michalska Klara – I miejsce w kat. śpiew w XVII Konkursie Twórczości Artystycznej – „Echo z dna serca”.
  2. Leśniak Karolina – II miejsce w XV Międzyszkolnym Przeglądzie Twórczości Tuwima.
  3. Najduch Magdalena – II miejsce w XV Międzyszkolnym Przeglądzie Twórczości Tuwima.
  4. Mierucka Magdalena – I miejsce – „Literacka hulajnoga”.
  5. Barańska Emilia – III miejsce – „Literacka hulajnoga”.
  6. Kiełbasa Jakub – I miejsce w szkole – Alfik.

 

Klasa III c:

  1. Michalik Pola – laureat konkursu „Dom i ogród moich marzeń”.
  2. Szymański Jakub – laureat konkursu „Dom i ogród moich marzeń”.
  3. Życzkowski Piotr – I miejsce w konkursie „Sądecki  Rajcuś”, bardzo dobry wynik – Alfik.
  4. Więcek Barbara – III miejsce w konkursie „Sądecki Rajcuś”.
  5. Racoń Klara – wyróżnienie I stopnia w konkursie „Sądecki Rajcuś”, II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim.
  6. Rola Szymon – wyróżnienie II stopnia w konkursie „Sądecki Rajcuś”.