Labolatoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Lego roboty

Na zajęciach uczniowie w 3 grupach zbudowali swoje pierwsze Lego roboty. Są urocze ale maja wielką moc.

Jeszcze nie do końca słuchają poleceń swoich właścicieli a tak wyglądały pierwsze próby programowania. Następnym razem będzie lepiej 😉

Kto nie lubi gofrów?

Na zajęciach z „Laboratoria przyszłości ” wiele się dzieje. Dzisiaj uczestnicy zrobili sobie małą słodką przyjemność. GOFRY. Wystarczyło trochę mąki, parę jajek i mleko oraz różne dodatki by zajadać się swoim deserem. Oczywiście chętnych było więcej jak produktów, ale każdy mógł delektować się gofrem.

Ale pycha 😉

„Bibułowy Pokaz Mody” tak uczniowie zaprezentowali swoje projekty na zajęciach dodatkowych z programu „Labolatoria przyszłości”. Przez kilka godzin dokładnie przygotowywali plany na swój wygląd by efekt końcowy był wesoły, kolorowy i wygodny –  (strój galowy, sportowy, codzienny oraz na zabawę i od święta a także mundurek szkolny) . Na koniec w sympatycznej atmosferze odbył się pokaz mody a efekty końcowe można podziwiać na załączonych zdjęciach.