Konsultacje

Konsultacje w ostatni wtorek miesiąca:

  • 30.10.2018r.
  • 18.12.2018r.
  • 26. 02. 2019r.
  • 30.04.2019r.

Harmonogram konsultacji z nauczycielami / I okres 2018/2019

ks. Bajorek Andrzej: środa – 12:20 – 13:05

Bajorek Urszula: wg. godzin pracy logopedy

Banach Anna: ——–

Biernacki Jan: środa – 12:20 – 13:05

Biłas Teresa – siostra Hiacynta: piątek, 8:50 – 9:35

Boruch-Woźniak Małgorzata: ——–

Chechelska – Sterna Agnieszka: piątek – 9:40 -10:25

Chruślicka Joanna: wg godzin pracy pedagoga

Czeluśniak Agnieszka: środa – 08:50 – 09:35

Czeluśniak Krzysztof: czwartek – 08:00 -08:45

Fałowska Katarzyna: środa, 09:40 – 10:25

Feliks Małgorzata: ——–

Gorzkiewicz Beata: ——–

Jarosz Maria: ——–

Jendrusik Nina: piątek – 13:00 – 13:30

Kaczmarska Renata: czwartek -14:05 – 14:30

Kałyniuk Anita: w godzinach pracy

Karaszewska Beata: ——–

Kawik Elżbieta: środa – 9:40 – 10:25

Koźbiał Tomasz: wtorek – 8:50 – 9:35

Kumor Karolina: poniedziałek, 09:40 – 10:25

Laciuga Małgorzata: wtorek – 08:50 – 09:35

Lebdowicz Marek: środa -11:30 – 12:15

Makara Joanna: piątek – 10:40 – 11:25

Małek Anna: ——–

Markiewicz Agnieszka: poniedziałek – 11:30 – 12:15

Masternak Czesław: czwartek – 10:40 – 11:25

Merklinger Barbara: poniedziałek – 10:40 – 11:25

Mucha Justyna: wtorek – 11:30-12:15

Ociepka Anna: środa – 13:20 – 14:10

Oleniacz Monika: wg godzin pracy dyrektora

Olszowska Danuta Barbara: ——–

Pogwizd Ewa: wtorek – 10:40-11:25

Poparda Piotr: ———–

Poręba-Szarkowska Elżbieta: środa – 9:40 -10:25

Rams Maria: wtorek -7:00 – 8:00

Rączka Iwona: czwartek- 14:10 – 14:55

Rola Urszula: środa, 10:40 – 11:25

Siemion Krzysztof: poniedziałek – 8:50 – 9:35

Smajdor Małgorzata: wtorek –  11:30 – 12:15

Smreczak Magdalena: piątek, 11:45 – 12:15

Sowa Renata: piątek – 08:50 – 09:35

Strakosz Marcin: środa, 11:00 – 11:30

Szafran Paweł: poniedziałek –  10:40 – 11:25

Szczepaniak Małgorzata: poniedziałek – 12:20 – 13:05

Szczurek Irena: poniedziałek – 08:50 – 09:35

Szczurek Małgorzata: poniedziałek – 12:20 – 13:05

Szczypuła Beata: środa – 11:30 – 12:15

Szot-Mietz Urszula: środa – 08:50 – 09:35

Świerczek Małgorzata: czwartek – 10:40 – 11:25

Tomczyk Adam: piątek – 12:”20 – 13:05

Wajda Romana: czwartek – 14:10 – 14:55

Węglarska Ewa: poniedziałek – 11:30– 12:15

Węglarz Marta: ——–

Wideł Margeritta: poniedziałek –  11:30 – 12:15

Wojnar – Milan Grażyna: piątek – 14:10 – 14:55 

Wygoda Inga: wtorek – 15:45 – 16:30

Zalewski Piotr: środa – 13:20 – 14:10

Zygmund Dorota: czwartek – 09:40 – 10:25