Nasza choinka na sądeckim rynku

Od paru lat Pan Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel prowadzi bardzo sympatyczną akcję ubierania choinek przez uczniów naszego miasta. Przychodzą więc mali i duzi i dekorują choinki stojące na płycie rynku. W tym roku godnie reprezentowała naszą szkołę – klasa 4C. Dzieci wyposażone w piękne ozdoby, również te nawiązujące do szkolnego jubileuszu i patronki oraz kolorowe łańcuchy pojawiły się w wyznaczonym miejscu. Pomimo mrozu świetnie się bawili, prezentując swoje dzieło Gospodarzowi spotkania. Atmosfera była fantastyczna, bo przy dźwiękach świątecznej muzyki od razu robi się cieplej i miło.

Zapraszamy wszystkich do oglądnięcia nie tylko „dwójkowej” choinki. Jest bardzo kolorowo i świątecznie.