SP2 Święto ma!

Dzisiaj społeczność szkoły obchodzi 178 rocznicę powstania naszej placówki. Pomimo reżimu sanitarnego udało nam się spędzić ten wyjątkowy dzień bardzo aktywnie i interesująco. Nie zabrakło atrakcji dla naszych żaczków, którym z wielkim zaangażowaniem poświęcili się nasi prawie absolwenci z klas 8A i 8C. Uroczyste odśpiewanie hymnu szkoły oraz sadzenie drzewka to główne wydarzenia poświęcone świętowaniu ale cała masa przyjemności dla każdego urozmaiciła cały słoneczny dzień. Można było pograć w szachy i w karty, sprawdzić się w mini grach sportowych lub wstąpić do naszych zdolnych wizażystek na nową fryzurę lub makijaż a następnie upamiętnić swój look w powstałej fotobudce albo trafić do artysty po portret. Nie zabrakło zimnych lodów dla każdego.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wspaniałym uczniom z klas ósmych i wszystkim nauczycielom, dyrekcji oraz uczniom za wspólne świętowanie.