Komunikat MEN

W związku z komunikatem MEN z dnia 04 listopada 2020r. od poniedziałku (tj. 9 – 29 listopada 2020r.) zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas 1 -3 szkół podstawowych.

Tym samym edukacja wczesnoszkolna ( kl. 1-3 ) przechodzi na nauczanie w trybie zdalnym.

Harmonogram zajęć w systemie zdalnym zostanie przesłany  zostanie  Państwu  6 listopada (piątek) przez Wychowawcę klasy.

Opieka Świetlicy szkolnej będzie zapewniona w szczególności tym uczniom, których rodzice zaangażowani są w walce z pandemią – uczniowie Ci będą mogli realizować nauczanie na terenie szkoły.

Oddział przedszkolny w naszej szkole funkcjonuje bez z zmian.

Klasy IV – VIII

Zgodnie  z  komunikatem MEN   z  dnia  4 listopada 2020r. zawieszenie  zajęć  stacjonarnych  uczniów  klas 4- 8  szkoły  podstawowej, zostaje  przedłużone  do 29 listopada  2020r.

Uczniowie  tych  klas  nadal  pracują  w  trybie  zdalnym, według  ustalonych  planów  zajęć.

Łączę  pozdrowienia:

Urszula  Bajorek