Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie.

Serdecznie  Wszystkich  Państwa  witam, mam nadzieję, że  po udanych  wakacjach.

Wspólnie  z Gronem Pedagogicznym  bardzo  się  stęskniliśmy  za Państwem i Wami  – Nasi  Kochani  Uczniowie  i   pragniemy Waszego  powrotu  w mury  „Dwójki’’.  Staramy  się  przygotować  Szkołę dla  Was  tak, byśmy  razem czuli  się w niej  bezpiecznie.

Pomimo  radości  z powrotu  i  tęsknocie  za  kolegami, koleżankami,  musicie stale  pamiętać  o podstawowych  zasadach  bezpieczeństwa  sanitarnego: dystansie  społecznym, częstym  myciu  rąk  ewentualnym  zasłanianiu  ust  i  nosa (na  lekcjach  nie  ma  takiej potrzeby).

Sytuacja  związana  z  Covid – 19  jest  wszystkim  dobrze  znana i  dlatego   musimy  zachować  wszelkie  środki  ostrożności.

Informuję  Wszystkich Rodziców  i   Uczniów,  że  z  dniem 1 września  rozpoczynamy  rok  szkolny  2020/2021  w  trybie  stacjonarnym.   Ze  względów   bezpieczeństwa  nie  będzie  uroczystego  rozpoczęcia  roku  szkolnego  na szkolnym podwórku .

Klasy  pierwsze, klasy  czwarte  i  oddział  przedszkolny  spotykają  się  w dniu  1 września 2020r  (we  wtorek)  w  wyznaczonych  salach  budynku  Szkoły  przy  ul. Jagiellońskiej 32 według  podanego  wcześniej  na  stronie szkoły  – harmonogramu.

Pozostałe  klasy: drugie, trzecie, piąte, szóste, siódme  i ósme  w dniu  1 września  otrzymają  przez E –  Dziennik  plany  lekcji  oraz  informacje  od  swoich  Wychowawców. Przychodzą  do  szkoły  zgodnie  z planem  w dniu 2 września (w środę), stosując  się  do  wewnętrznego  regulaminu  pracy  szkoły opracowanego   zgodnie  z  zarządzeniami  MEN, GIS, MZ. W  dniu  2 września  rozpoczynają  się  zajęcia.  O  zebraniach  dla  Rodziców  poinformują Wychowawcy  klas.

Na  stronie  Szkoły  w zakładce  „Dokumenty ‘’ znajdują  się  aktualne  „Procedury  dla Uczniów, Nauczycieli, Rodziców’’. Ponadto  załączone  zostało „ Oświadczenie’’  dla    Rodziców, z którym  bardzo  proszę  abyście  Państwo Rodzice – Opiekunowie  się zapoznali.

Proszę  o   dostarczenie do Wychowawców  –  podpisanych  przez Państwa  „Oświadczeń’’  w dniu 2 – 3 września. Jeśli  nie  ma  możliwości  wydrukowania  w domu  tego  dokumentu, Wychowawcy  będą  je  mieć przygotowane dla Państwa.

Łączę serdeczne  pozdrowienia.

Urszula Bajorek

Dyrektor  Szkoły

Procedury bezpieczeństwa i funkcjonowania w szkole w czasie pandemiiPobierz Plik