REKOMENDACJA PANI DYREKTOR

Drodzy  Uczniowie.

Z  radością  chciałam  zarekomendować  Wam  najnowszy  numer  szkolnej gazetki:

„ Anatomia Dwójki’’

Wydawanie  gazetki   rozpoczęła 21  lat temu  Pani Małgorzata  Szczepaniak – wieloletnia  wspaniała nauczycielka  języka  polskiego. Z  sentymentem  wspominam Jej pierwsze kolegia redakcyjne, pasję , zapał i oryginalne  pomysły.

„….Pierwszy  tytuł  pisemka to: „Gwóźdź Dwójki”- wciąż można znaleźć go w bibliotece i odbyć sentymentalną podróż do przeszłości…  W  późniejszym czasie młodzi redaktorzy  zdecydowali o zmianie tytułu na „Anatomię Dwójki” i tak jest do dziś. Każdy, kto ma coś ciekawego, ważnego, oryginalnego do powiedzenia, znajdzie na jej kartach miejsce dla siebie….’’ – wspomina Pani Małgorzata.

I oto  znów  oddaję  w wasze  ręce  nowy numer „ Anatomii Dwójki’’.

Redaktorem naczelnym i  koordynatorem pracy  nad gazetką  została Pani Agnieszka  Markiewicz – nauczycielka j. niemieckiego. Pod  Jej opieką  pracuje zespół  początkujących   redaktorów   w   osobach:                      Anna Barszcz,  Ania Baran, Natalia Trzeszczoń  oraz  Krzysztof  Słaby.

Sami  zobaczcie, co mistrzowie  pióra  i  rysunku  przygotowali  dla  Was!

Pierwszy  numer  „ Anatomii Dwójki’’ w  wersji  elektronicznej wyjątkowo   pozostawiamy  na stronie Szkoły – w  wiadomościach  ogólnych.

Zachęcam raz  jeszcze  do  przeczytania tego numeru  pisma. Każdy  z pewnością  znajdzie tam coś dla  siebie.

Twórcom nowej  odsłony  pisemka   GRATULUJĘ   a  Pani  Agnieszce  Markiewicz

jestem  bardzo   wdzięczna  za  wznowienie „ A D’’