,,Czym jest słońce dla ziemi tym miłość dla duszy”

,,Czym jest słońce dla ziemi tym miłość dla duszy’’.

Honore de Balzac

Z okazji dnia Świętego Walentego Biblioteka Publiczna – Filia Wólki zaprosiła klasę I C na warsztaty: ,, Walentynkowe spotkania literackie’’. Zajęcia poprowadziła pani Grażyna Dobrzańska. Dzieci słuchały fragmentów utworów o tematyce walentynkowej, rozwiązywały zagadki, mogły także wypożyczyć wybrane przez siebie książki. Potem uczniowie składali sobie życzenia, obdarowywali się laurkami i małymi prezentami. Na koniec wszystkie dzieci dostały prezenty w postaci walentynkowych misiów. Uczniowie bardzo się ucieszyli. Dziękujemy za warsztaty! Dziękujemy rodzicom, którzy sponsorowali  prezenty dla dzieci!

wychowawca Urszula Szot – Mietz