Tosia mistrzynią baletu!

Nowy Rok 2020, nowe wyzwania, sukcesy, radości i duma dla naszej szkoły! Tosia Kacprzycka z klasy IIIb wytańczyła  w tańcu baletowym solowym  II miejsce w IV Międzynarodowym Festiwalu- Konkursie” Fountain of Inspiration”, który odbył się w 10 stycznia tego roku w Zakopanem. Swój nieprzeciętny talent Tosia doskonali na zajęciach pozalekcyjnych w Szkole Studio Tańca Artystycznego „Etiuda” w których uczestniczy od kilku lat. Swoje muzyczne pasje rozwija także uczęszczając do szkoły muzycznej gdzie uczy się gry na skrzypcach. Muzyczno-artystyczne zamiłowania nie przeszkadzają jej w osiąganiu bardzo dobrych wyników w nauce w szkole podstawowej i wzorowym wypełnianiu szkolnych obowiązków. Dzięki wsparciu rodziców i ich wierze w możliwości dziecka, Tosia uśmiechem wita każdy dzień zachęcając inne dzieci do realizacji ich własnych marzeń.
Beata Szczypuła