Świąteczne konkursy

Uczniowie klas 0 – 3 brali udział w konkursie na najpiękniejszą  bańkę świąteczną. Poziom artystyczny wykonanych prac był bardzo wysoki, uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i wspaniałymi zdolnościami plastycznymi. Banieczki stały się elementem ozdoby straganów Jarmarku Bożonarodzeniowego, wzbudzając uwagę i podziw zarówno uczniów, rodziców, jak i nauczycieli. Wybór zwycięskich prac nie był łatwy.

1 miejsce zdobyła uczennica klasy III C Zuzia Baran, 2 miejsce uczeń klasy II B Krzysiu Matlęga, 3 miejsce uczennica klasy III A Zuzia Gonerska. Nie zabrakło również wyróżnień, które otrzymała uczennica z klasy II B Natasza Batkowska oraz uczeń klasy III A Maksymilian Pietrzak.

Uczniowie klas 4 -8 wzięli udział w konkursie świątecznych stroików. Wykonane prace były bardzo oryginalne, uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i wysokim poczuciem estetyki. Wyłonienie zwycięzców było niezmiernie trudne. 1 miejsce zdobyły równolegle dwie klasy VIII C oraz VIII A, 2 miejsce klasy VIII B oraz VII C, 3 miejsce klasy V B i VII A. Stroiki ozdobiły naszą Szkołę, przenosząc nas w świąteczny nastrój.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom !!!!