Uczymy się odpowiedzialności

Marzeniem każdego dziecka jest posiadanie ukochanego zwierzątka. Wiele listów do Mikołaja zawiera prośby o milusiego zwierzaczka, lecz nie zawsze przyszli właściciele czworonogów zdają sobie sprawę z odpowiedzialności i obowiązków jakie nabywają wraz z pupilkiem. Uczniowie klasy IIIb na zajęciach Akademii Twórczego Myślenia poznają tajemnice szczęśliwych zwierząt goszcząc w klasie zwierzęta, których właściciele udzielają dzieciom cennych rad dotyczących opieki nad pupilkami. 2.12. 2019r.  w klasie gościli pies Ani i Emilki- Bessi oraz gekon Stasia. Wśród radości i ciekawości poznania zwyczajów czworonogów przewijało się pytanie – Czy jestem gotowy do opieki nad zwierzątkiem, którego szczęście zależy od człowieka?