Kim będę, gdy dorosnę?

Każdy człowiek wcześniej czy później zadaje sobie to ważne pytanie. Aby dobrze na nie odpowiedzieć i konsekwentnie zmierzać do wyznaczonego celu klasa IIIb SP2 w ramach Akademii Twórczego Myślenia już trzeci rok uczestniczy w bardzo interesujących zajęciach przybliżających dzieciom tajniki różnych zawodów. Dzieci goszczą w zakładach pracy rodziców, odbywają spotkania z ciekawymi ludźmi i biorą udział w projektach realizowanych przez różne instytucje na terenie naszego miasta. Tajemnice zawodu architekta, projektanta, konstruktora i artysty odkrywają na zajęciach „Potyczki ze sztuką” prowadzonych przez Panią architekt Sylwię Kielusiak w Galerii Kina „Sokół”.Comiesięczne potyczki ze sztuką to niezwykły czas tworzenia wyjątkowych rzeczy i dokładania kolejnej cząstki do nieśmiałych jeszcze marzeń, z których wyłania się odpowiedź: Już wiem kim będę, gdy dorosnę!
Beata Szczypuła