Apel

Pierwszy apel odbył się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Przedstawione zostały działania, które podejmowane będą w roku szkolnym 2019/2020. Pojawiła się również informacja o terminach najbliższych konkursów i akcji.

Pani Dyrektor -Urszula Bajorek- przedstawiła wszystkim, jak wyobraża sobie współpracę ze swoimi podopiecznymi. Zachęciła społeczność szkolną do angażowania się w życie szkoły, udział w licznych projektach edukacyjnych, które zaplanowano na ten rok. O szczegółach poinformowała pani Grażyna Wojnar – Milan, główny koordynator biura prasowego.

Gabrysia Gryźlak, pełniąca obowiązki przewodniczącego SU,  przedstawiła naszych mistrzów lekkoatletycznych, a jest ich w szkole wielu. Przypomniała również o wyborach do SU, które odbędą się w przyszłym tygodniu.

O odpowiednim zachowaniu przypomniała pani pedagog.

Kolejny apel w przyszłym miesiącu, na pewno znowu będzie się czym pochwalić…